inzerce dětské potřeby

Specialisté

Náplň práce: I když pracovištěm v Teplicích jste členem evropského týmu SAP IT HR který má hlavní sídlo v Belgii. V rámci svých odpovědností budete podnikat krátké pracovní cesty do Belgie a po Evropě. Hlavní odpovědnost spočívá v modulech SAP Human Capital Management (HCM ve verzi 6.0) které se používají v České republice ale také v ostatních modulech SAP HCM využívaných ve skupině AGC. Jste podřízen IT programovému vedoucímu skupinových systémů pro řízení lidských zdrojů se sídlem v Belgii Úkoly: koordinovat s jinými členy týmu podporu a implementaci zbývajících funkcí procesů SAP HCM v České republice a i jinde. poskytovat provozní podporu uživatelům SAP HR a identifikovat analyzovat a rozvíjít s nimi možnou optimalizaci procesů. účastnit se na evropské úrovni expanze globální HR platformy a tím zároveň zvyšovat svou vlastní kvalifikaci. POŽADUJEME: VŠ vzdělání v oboru IT nebo odpovídající zkušenosti na podobné pozici. zkušenosti se SAP HCM (další znalosti nebo zkušenosti v jiné oblasti SAP jsou vítány) ochota rychle se naučit a osvojit si chybějící kvalifikaci v oblasti SAP HCM. solidní technický základ a logický přístup se schopností rozvíjet praktické analýzy problému. znalost angličtiny na komunikativní úrovni a ochota pracovat ve vícejazyčném mezinárodním prostředí. výborné komunikační dovednosti a schopnosti jak s odborníky ve zpracování dat tak stejně jako s uživateli HR. týmový duch odolnost proti stresu schopnost pracovat samostatně i v týmu. flexibilitu a ochotu cestovat na krátké služební cesty po Evropě NABÍZÍME: zázemí stabilní nadnárodní společnosti pracovní smlouvu na dobu neurčitou zajímavou práci v mezinárodních pracovních týmech propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů garantovanou výši 13. a 14.platu 1 týden nad rámec ZP 3 "sick days" příspěvek na závodní stravování atd. Požadovaný datum nástupu: dle možností ihned Nástupní plat: 25.000 Kč Životopisy zasílejte do: 18.6.2011 Kontaktní osoba: Mgr.Kateřina Löwová tel.: 417 502 143 e mail: katerina.lowova@eu.agc.com

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: Vysokoškolské
Pracovní úvazek: Plný
plat: 25000 Kč
Datum nástupu: 20.06.2011

Firma: AGC Europe IT G.I.E., organizační složka
Ulice: Sklářská 450
Obec: Teplice
Kontaktní telefon: +420 417 502 143
Kontaktní e-mail:katerina.lowova@eu.agc.com
Kontaktní osoba Kateřina Löwová