inzerce dětské potřeby

Inženýři elektrotechnici a energetici

Náplň práce: "celkový dohled na vývoj systémů výrobků dílčích konstrukčních celků a funkčních jednotek s množstvím funkcí rozhraními a vztahy podle předepsaných všeobecných specifikací např. ve formě specifikací výkonů specifikací odpovědností nebo specifikací zakázek "vývoj inovačních koncepcí pro komponenty dílčí konstrukční celky a zajištění proveditelnosti "navrhování konstrukčních řešení a v případě potřeby jejich koordinace s R&D a externími partnery "definování a koordinace technických požadavků na úkoly vývoje "koordinace úkolů s techniky a jejich vedením "vytváření a kontrola časových harmonogramů a rozpočtů nákladů a stanovení priorit Očekáváme: "VŠ elektrotechnického směru "komunikativní znalost anglického jazyka "minimálně 2 roky zkušeností v oblasti konstrukce výrobků nebo spolupráce s R&D nebo rovnocenným oddělením v oblasti konstrukce nebo vývoje výrobků jako vedoucí školitel nebo vedoucí týmu "schopnost vést menší tým spolupracovníků "zkušenosti s prací mimo příslušnou rodnou zemi jsou výhodou Nabízíme: "místo výkonu práce: Mohelnice "ohodnocení odpovídající vykonávané pozici "zázemí mezinárodního koncernu "příležitost k seberealizaci "možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti. "zaměstnanecké výhody Kontakt: Siemens s.r.o. Busbar Trunking Systems Nádražní 30 789 85 Mohelnice Štěpánka Kulichová tel.: 583 842 717 734 424 825 stepanka.kulichova@siemens.com

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: Vysokoškolské
Pracovní úvazek: Plný
plat: 25000- 30000 Kč
Datum nástupu: 01.07.2011

Firma: Siemens, s.r.o.
Ulice: Nádražní 395
Obec: Mohelnice
Kontaktní telefon: +420 583 842 717
Kontaktní osoba Štěpánka Kulichová