inzerce dětské potřeby

Účetní všeobecný

Náplň práce: účtování bankovních výpisů měsíční kontrola účtů došlých a vydaných faktur evidence majetku příprava podkladů pro inventarizace majetku kompletace podkladů pro daňové přiznání k DPH zpracování rozpočtu a rozpočtových úprav archivace dokladů evidence zaměstnanců podklady pro mzdy přihlášení a odhlášení k pojištění sestavování výkazů roční zprávy vyplňování daňových formulářů při převodu majetku veškeré účetní související činnosti sestavení roční účetní závěrky. Platové podmínky se řídí nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění platová třída 9. Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce a s nástupem do pracovního poměru od 02.01.2011 (případně dle dohody) a o plný pracovní úvazek 1 0 tj. 40 hodin týdně. Požadavky: splnění předpokladů podle §4 zákona č. 312 2002 Sb. o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů ve znění pozdějších předpisů vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání ekonomického směru s maturitní zkouškou. Další požadavky: dobré komunikační a organizační schopnosti zodpovědnost a samostatnost uživatelsky práce s PC pečlivost důslednost flexibilita tvořivý přístup k řešení pracovních úkolů praxe v oboru účetnictví minimálně 3 roky. Výhodou je základní orientace v dále uvedených zákonech v platném znění: č. 128 2000 Sb. o obcích č. 312 2002 Sb. o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů č. 563 1991 Sb. o účetnictví č. 250 2000 Sb. o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů. Náležitosti přihlášky: jméno příjmení a titul datum a místo narození státní příslušnost místo trvalého pobytu číslo občanského průkazu datum a podpis. K přihlášce připojte tyto doklady: životopis ve kterém uveďte info o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech; originál výpisu z evidence rejstříku trestů ne starší jak tři měsíce ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (vysvědčení nemusí být ověřeno). Kontaktní pracovník: Ladislava Holoušová tel: 583245161 mobil: 604756600. Písemnou přihlášku zašlete na adresu Obec Hrabišín č.p. 65 788 04 Hrabišín možnost zaslání i e mailem: starosta@hrabisin.cz nebo předejte na Obecním úřadě v Hrabišíně v pracovních hodinách nejpozději do 10.12.2010 do 14.30 hodin. Výběrové řízení bude provedeno zastupiteli obce Hrabišín dne 13.12. 2010 v 16.30 hodin v prostorách Obecního úřadu Hrabišín. Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o nabízené pracovní místo. Přihláška do VŘ je k dispozici na webových stránkách obce www.hrabisin.cz.

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 14220 Kč
Datum nástupu: 02.01.2011

Firma: Obec Hrabišín
Obec: Hrabišín
Kontaktní telefon: +420 583 245 161
Kontaktní e-mail:starosta@hrabisin.cz
Kontaktní osoba Ladislava Holoušová