inzerce dětské potřeby

Techničtí a odborní pracovníci

Pracovní náplň: Koordinace práce měrového střediska. Měření dílů na CNC souřadnicovém měřícím stroji (včetně programování) profiloměru a pomocí běžných komunálních měřidel. Zpracování vzorkovacích zpráv spolupráce s projektovým manažerem v rámci PPAP VDA 2. Identifikace neshod koordinace nápravných a preventivních opatření. Sledování a vyhodnocování ukazatelů kvality procesů. Hodnocení výrobních procesů z hlediska způsobilosti Plánování a provádění výrobkových auditů dle VDA6.5 Zpracování materiálových dat v systému IMDS Požadujeme: Min. SŠ v oboru strojírenství nebo informačních systémů. Schopnost číst technické výkresy (tolerance tvaru a polohy). Znalost nástrojů kvality a statistických metod. Uživatelská znalost MS Office. Min. střední znalost AJ Komunikace týmová práce a důslednost. Samostatnost orientace na kvalitně odvedenou práci efektivní komunikace Znalost ISO TS 16949:2009 FQF7 VDA QS 9000 včetně souvisejících příruček a svazků výhodou Praxe ve výrobní strojírenské firmě zkušenosti s výrobou pro automobilový průmysl výhodou Řidičský průkaz skupiny B aktivní řidič Nabízíme: Zázemí ryze české stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti Hlavní pracovní poměr Celoživotní vzdělávání jazykové kurzy Příspěvky na stravování 14 platů včetně mimořádných odměn podílu na hospodářském výsledku firmy Sociální program firmy pro perspektivní zaměstnance Příjemné pracovní prostředí dynamický kolektiv Nástup dohodou

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 18000 Kč
Datum nástupu: 03.09.2012

Firma: FLÍDR s.r.o.
Obec: Široký Důl
Kontaktní telefon: +420 461 550 931
Kontaktní e-mail:recepce@flidr.cz
Kontaktní osoba Lenka Dvořáková