inzerce dětské potřeby

Techničtí a odborní pracovníci

Pracovní náplň: Péče o zákazníky "představitel zákazníka" přenášení požadavků zákazníka do všech procesů souvisejících s běžícími projekty zajišťování veškeré komunikace se zákazníkem sledování hodnocení spokojenosti zákazníka vyřizování reklamací a stížností Zahraniční služební cesty Vedení projektového týmu u nových projektů: příprava podkladů v rámci projektu dle ISO TS 16949 sledování plnění plánu projektu Požadujeme: Min. SŠ vzdělání Velmi dobrá znalost AJ slovem i písmem podmínkou Uživatelská znalost MS Office Word Excell a Outlook Samostatnost zodpovědnost komunikativnost Řidičský průkaz skupiny B aktivní řidič i pro zahraniční cesty Znalost norem ISO 9001 a ISO TS 16949 výhodou Praxe v oboru vítána Nabízíme: Zázemí ryze české stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti Hlavní pracovní poměr Celoživotní vzdělávání jazykové kurzy Příspěvky na stravování 14 platů včetně mimořádných odměn podílu na hospodářském výsledku firmy Sociální program firmy pro perspektivní zaměstnance Příjemné pracovní prostředí dynamický kolektiv Nástup dohodou

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 18000 Kč
Datum nástupu: 03.09.2012

Firma: FLÍDR s.r.o.
Obec: Široký Důl
Kontaktní telefon: +420 461 550 931
Kontaktní e-mail:recepce@flidr.cz
Kontaktní osoba Lenka Dvořáková