inzerce dětské potřeby

Doručovatelé listovních poštovních zásilek

pracovník náplň: doručování poštovních zásilek a časopisů na svěřeném doručovacím okrsku třídění poštovních zásilek na jednom ze 2 regionálních poštovních středisek ve Strakonicích doručování probíhá za využití doručovacích kol a mopedů vyjimečně pěší pochůzkou spolupráce na odstaňování překážek v doručování na svěřeném doručovacím okrsku zpracování nedoručitelných zásilek pracovní doba pondělí až pátek požadavky: vzdělání: středoškolské případně vyučen vysoké pracovní nasazení fyzickou zdatnost logické myšlení čistý trestní rejstřík dobrý zdravotní stav časovou flexibilitu spolehlivost zodpovědnost příjemné vystupování nástup od září 2012 zkušenosti v oblasti doručování výhodou řidičský průkaz A1 B (skupina B není podmínkou) nabízíme: možnost pracovat na plný či zkrácený pracovní úvazek pracovní doba 4 8hodin práce v nově tvořícím kolektivu dle prac.úvazku týden dovolené navíc stravenky zázemí silné a stabilní společnosti mzdu až do výše 12000 Kč(pri práci na plný pracovní úvazek) v případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na: chalupska@mediaservis.cz nebo telefonicky na 724 007 082

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pracovní úvazek: Plný nebo zkrácený
plat: 12000 Kč
Datum nástupu: 12.09.2012

Firma: Mediaservis s.r.o.
Ulice: Hradební 329
Obec: Strakonice
Kontaktní telefon: +420 383 323 550,724 007 082
Kontaktní osoba Vlasta Chalupská