inzerce dětské potřeby

Asistenti na vysokých školách

Náplň práce: . zabezpečení administrativy spojené s chodem Ekonomického pracoviště fakulty . vyřizování telefonických hovorů . vyjednávání a organizace návštěv . vyřizování korespondence . zajištění logistiky při různých akcích pořádaných fakultou . přidělování služebních vozidel vedení evidence karet CCS a zajišťování chodu systému GPS sledování vozidel Nabízíme: možnost osobního rozvoje zajimavou praci v příjemném pracovním prostředí zaměstnanecké benefity (stravovani 5 tydn. dovolene přispěvek na kurzy AJ) platove zařazeni podle Mzdoveho předpisu JU ze 6.8.2008 (nastupni mzda 14 18 tis. Kč podle delky praxe po uplynuti zkšebni doby možnost navyšeni) Misto vykonu prace: FROV JU Vodňany Požadujeme: . SŠ VŠ vzdelání . znalost problematiky administrativy . organizacní schopnosti . spolehlivost samostatnost komunikativnost aktivní přístup k práci vysoká flexibilita pečlivost . znalost práce na PC (MS Office) . aktivní znalost anglického jazyka slovem a písmem . řidičský prukaz skupiny B aktivní řidič ka Vyhodou je: předchozi zkušenosti s prací na obdobné pozici Přihlašky do vyběroveho řizeni s odborným životopisem a doklady o vzdělaní zašlete do 15.2.2012 s označenim "Asistent ka" na adresu: Jihočeska univerzita v Českych Budějovicich Fakulta rybařstvi a ochrany vod kancelař děkana Zatiši 728 II 389 25 Vodňany; na e mail: sekretar@frov.jcu.cz. tel.: +420 387 774 601 nebo +420 602 395 620 (7 00 15 30).

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 14000- 180000 Kč
Datum nástupu: 01.03.2012

Firma: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Ulice: Zátiší 728
Obec: Vodňany
Kontaktní telefon: +420 387 774 601
Kontaktní e-mail:sekretar@frov.jcu.cz
Kontaktní osoba Klára Kovaříková