inzerce dětské potřeby

Úředníci jinde neuvedení

pracovní náplň: bude zajišťování různorodých odborných agend v oblasti stavebního řádu dle zákona č. 183 2006 Sb. v úplném znění (stavební zákon) zejména pak umísťování povolování a kolaudování staveb ukládání sankcí provádění zápisů do registru ISUI a RÚIAN výkon státního stavebního dohledu ve správním území ORP Blatná požadavky na uchazeče: podmínkou ÚSO vzdělání v oboru stavebním nebo architektonickém VŠ vzdělání výhodou dobré znalosti stavebního zákona a příslušných prováděcích předpisů základní znalosti právních předpisů zejména zákona o obcích a správního řádu občasnká bezúhonnost bezvadné vystupování dobrý zdravotní stav psychická odolnost možnost přesčasové práce řidičský průkaz skupiny "B" výborná uživatelská znalost práce s PC výhodou je znalost místních poměrů odborná praxe případně odborná způsobilost ve stavebním oboru nebo územním plánování a ve správním řízení platové zařazení po zapracování je v tarifní třídě (v rozpětí 15000 18000 Kč) osobního ohodnocení po zapracování přihlášku je možnost předkládat pouze v písemné formě a musí obsahovat: jméno příjmení a titul uchazeče datum a místo narození uchazeče státní příslušnost uchazeče místo trvalého pobytu uchazeče číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu jde li o občana cizího státu datum a podpis uchazeče k přihlášce je nutné zvlášť přiložit tyto následující doklady: životopis ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se výše uvedených požadavků a náplňě práce výpis z evidence Rejstříků trestů né starší než 3 měsíce u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání Písemní přihlášky do výběrového řízení lze podávat v termínu do 30.11.2011 nejdéle do 12H na adresu: Městský úřad Blatná tř. T.G.Masaryka 322 388 01 Blatná nebo osobně na podatelnu MěÚ Blatná. Obálku označte heslem: "Výběrové řízení úředník OVÚP" a slovem NEOTVÍRAT dále ji opatřete jménem a adresou odesílatele. Podrobné informace podává pan Václav Koubek vedoucí odboru VÚP tel. 383 416 152. Účastníci budou o dalším průběhu výběrového řízení písemně vyrozuměni do 31.12.2011 na přihlášku v obálkách neoznačených nebo označených jiným způsobem či doručených po uvedeném termínu nebude brán zřetel. Dříve podané žádosti o zaměstnání nejsu považovány za přihlášky podle této výzvy a nebude na ně brán zřetel. zadavatel si vyhrazuje právo výběrového řízení zrušit v libovolné fázi bez udání důvodů.

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 15000- 18000 Kč
Datum nástupu: 02.01.2012

Firma: Město Blatná
Ulice: tř. T. G. Masaryka 322
Obec: Blatná
Kontaktní osoba Václav Koubek