Ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení

NÁPLŇ PRÁCE: tvorba a realizace výukových programů s environmentální tématikou tvorba metodických materiálů a pracovních listů metodická pomoc pedagogům spolupráce s odborným metodikem projektu Nástup: během srpna 2011 pracovní poměr do 30.6.2012 s možností prodloužení POŽADAVKY: vysokoškolské vzdělání (podle okolností lze akceptovat i středoškolské vzdělání s maturitou nebo VOŠ) výborná znalost českého jazyka výbornou znalost práce na PC (Windows Excel Word) kladný postoj k environmentální výchově ochraně přírody a životního prostředí orientace v oboru motivace k sebevzdělávání zkušenosti v práci s dětmi (pedagogická praxe nebo role organizátora ky volnočasových aktivit) a zaujetí pro tuto činnost časovou flexibilitu dobré komunikační schopnosti schopnost týmové spolupráce schopnost samostatně a proaktivně řešit problémy pečlivost důslednost zodpovědnost a osobní nasazení odolnost vůči stresu NABÍZÍME: mzdu až 22.000 Kč měsíčně smysluplnou a rozmanitou práci v zavedené profesionální organizaci inspirativní prostředí a zajímavou práci v neziskové organizaci příjemné pracovní prostředí možnost uplatnění tvořivosti a vlastních nápadů možnost dalšího vzdělávání Motivační dopis a strukturovaný životopis se zdůrazněním relevantních skutečností posílejte nejpozději do 29.7.2011 na adresu: duskova@cegv cassiopeia.cz. Do předmětu e mailu prosím uvádějte název pozice.

Směnost: Pružná pracovní doba
Vzdělání: Vysokoškolské
Pracovní úvazek: Plný
plat: 22000 Kč
Datum nástupu: 01.08.2011

Firma: ZÁKLADNÍ ČLÁNEK HNUTÍ BRONTOSAURUS - FOREST
Ulice: Husova 380
Obec: Strakonice
Kontaktní telefon: +420 734 578 561
Kontaktní e-mail:duskova@cegv-cassiopeia.cz
Kontaktní osoba Miluše Dušková