inzerce dětské potřeby

Strojírenští technici technologové, normovači

TECHNOLOG Náplň práce: zpracování technologických postupů a kusovníků pro jednotlivé výrobní zakázky a opravy jejich optimalizace zavádění nových projektů a technologií do výroby spolupodílení se na výběru vhodných výrobních metod technologií strojního vybavení projektování pracovišť normování zpracování projektové dokumentace spolupráce s oddělením konstrukce Požadavky a podmínky: SŠ VŠ vzdělání obor strojírenství praxe na obdobné pozici výhodou znalost technologie svařování obrábění dělení materiálů znalost projektového řízení plánování výroby znalost MS Office znalost NJ AJ výhodou znalost programu AutoCad výhodou řidičský průkaz sk. B Nabízíme: motivující finanční ohodnocení perspektivní a zajímavé zaměstnání v prostředí renomované strojírenské společnosti možnost dalšího vzdělávání profesního růstu účast na zajímavých projektech práci s nejmodernějšími technologiemi smlouva na dobu neurčitou příspěvěk na stravování měsíční bonus 5 % za splnění docházky věrnostní příspěvek ve výši 500 Kč měsíčně Termín nástupu: ihned Místo pracoviště: Horní Slavkov Kontakt: HORNÍ SLAVKOV: Lenka Monhartová tel.: 602 573 183 352 610 214 email: lenka.monhartova@legios.eu V případě Vašeho zájmu o výběrové řízení na danou pozici nám zašlete profesní životopis na e mail: job@legios.eu. Zasláním Vašeho životopisu do společnosti LEGIOS a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a k jejich uchování v personální databázi společnosti LEGIOS a.s. za účelem navázání smluvní spolupráce s Vaší osobou. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné. Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte nás! V případě Vašeho zájmu o pozici Technolog Horní Slavkov vyplňte prosím formulář ketrý se nachází na stránkách http: www.legios.eu kariera technolog horni slavkov

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 20000 Kč
Datum nástupu: 10.07.2012

Firma: LEGIOS a.s.
Ulice: Kounice 838
Obec: Horní Slavkov
Kontaktní telefon: +420 352 610 124;602 573 183
Kontaktní e-mail:lenka.monhartova@legios.eu
Kontaktní osoba Lenka Monhartová