inzerce dětské potřeby

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Pracovní náplň: Komunikace se zákazníkem ohledně jeho požadavků na design jednotlivých produktů kompletní zpracování těchto požadavků a jejich začlenění do interní dokumentace FACEA systematická realizace změn podpora VA VE aktivit souvisejících s danou skupinou produktů. Zodpovědnost za vývoj nových ale i stávajících produktů návrh a správa 2D a 3D dokumentace pro jednotlivé projekty zpracování a údržba projektové a konstrukční dokumentace technická podpora vývoje a výroby mechanických a elektromechanických systémů zamykání koordinace montáže a validace prototypů u daných projektů. Požadujeme: SŠ VŠ technického směru (strojní inženýrství či podobný obor) praxe na obdobné pozici v automobilovém průmyslu min. 3 roky zkušenost s designem v oblasti zamykacích systémů výhodou pokročilá znalost AJ slovem i písmem znalost CAD – především CATIA V5 V4 popř. znalost jiných konstrukčních programů znalost standardů ISO TS 16949 VDA APQP znalost nástrojů QFD FMEA DOE apod. pokročilá znalost práce na PC MS Office kreativita samostatnost organizační schopnosti odolnost vůči stresu ŘP B. Nabízíme: hlavní pracovní poměr na dobu určitou 18 měsíců zázemí silné a stabilní společnosti mzdové ohodnocení odpovídající uvedené pozici možnost osobního rozvoje a seberealizace.

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 25000 Kč
Datum nástupu: 01.07.2012

Firma: ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o.
Ulice: V. Opatrného 1050
Obec: Týniště nad Orlicí
Kontaktní telefon: +420 494 511 125
Kontaktní e-mail:g.kalhousova@fab.cz
Kontaktní osoba Gabriela Kalhousová