inzerce dětské potřeby

Provozní zámečníci, údržbáři

Pracovní náplň: komplexní údržba a opravy strojů a zařízení spolupráce při uvádění strojů do provozu vyhledávání a odstranění poruch strojů a zařízení preventivní údržba a oprava NC a CNC strojů atd. Požadujeme: SOU – výuční list v oboru; Schopnost orientace ve výkresové a technologické dokumentaci; znalost mechaniky pneumatiky hydrauliky; Znalost senzoriky výhodou; Praxe na obdobné pozici výhodou; Oprávnění k řízení motorových vozíků a svářečský průkaz výhodou; Zdravotní způsobilost práce ve ztíženém pracovním prostředí (hluk vibrace fyzická zátěž); Práce na 3 směny či v nepřetržitém provozu; Schopnost samostatné práce konstruktivní myšlení; Základní znalost práce s PC – MS Office;Flexibilita spolehlivost; Odolnost vůči stresu; Řidičský průkaz sk. B. Nabízíme: zázemí silné a stabilní společnosti mzdové ohodnocení odpovídající uvedené pozici zaměstnanecké výhody. Nástup: ihned (dohodou).

Směnost: Třísměnný provoz
Vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 15000 Kč
Datum nástupu: 01.05.2012

Firma: ASSA ABLOY Rychnov, s.r.o.
Ulice: Strojnická 633
Obec: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktní telefon: +420 494 511 125
Kontaktní e-mail:g.kalhousova@fab.cz
Kontaktní osoba Gabriela Kalhousová