inzerce dětské potřeby

Elektrotechnici a technici energetici ve výzkumu a vývoji

Pracovní náplň:Technické poradenství v oblasti automatických závlahových systémů(řídící systémy senzory čerpadla) a zahradního osvětlení 12 230 V servis řídící elektroniky a provádění kontroly a diagnostiky na el. zařízeních komunikace se zákazníky a elektro poradenství účast na školeních a prezentacích pro zákazníky jako přednášející správa svěřené techn. agendy (návody technické listy)+související činnosti(detaily při vstupním pohovoru) Nabízíme:Zajímavou tvůrčí a perspektivní práci na HPP v mladém kolektivu s pracovištěm v Praze 9 možnost profesního růstu a průběžného vzdělávání v tomto oboru pevnou a pravidelnou pracovní dobu motivující finanční ohodnocení úměrné dovednostem pracovníka a jeho ochotě podílet se na rozvoji společnosti Požadujeme:SŠ tech. směru(elektro) zkouška z Vyhl.50 technické myšlení a schopnost vytváření a prezentace vlastního úsudku komunikativnost a příjemné a vstřícné vystupování Ochotu učit se novým věcem samostatnost spolehlivost flexibilitu a loajalitu zaměstnavateli znalost práce s PC (word excel powerpoint) internet Upřednostňujeme uchazeče s těmito předpoklady: Znalost AJ nebo NJ alespoň středně pokročilá nekuřák bydliště v Praze ŘP sk.B V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií na email irimon@irimon.cz.

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 20000 Kč
Datum nástupu: 01.01.2012

Firma: IRIMON, spol. s r.o.
Ulice: Rožmberská 1272
Obec: Praha
Kontaktní telefon: +420 281 868 181,777 151 574
Kontaktní e-mail:luciematouskova@irimon.cz
Kontaktní osoba Lucie Matoušková