inzerce dětské potřeby

Odbytoví agenti (odbytáři, prodejci)

Náplň práce: oslovení zákazníků v okolí značkových prodejen prezentace produktů zodpovídání dotazů předávání informací aktivní prodej nabízení produktů a služeb Požadujeme: SŠ ukončené maturitou časovou flexibilitu osobní předpoklady umět navázat kontakt umět se prosadit nebát se odmítnutí obchodní duch zkušenosti s komunikací se zákazníky výborné komunikační a argumentační dovednosti zkušenosti na podobné pozici výhodou Nabízíme: dlouhodobou spolupráci pro významného klienta fixní ohodnocení + bonusová složka (300 600 Kč za zákazníka) Místo výkonu práce: Praha

Směnost: Neurčeno
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Zkrácený
plat: 9000- 18000 Kč
Datum nástupu: 01.07.2011

Firma: ADECCO spol. s. r. o.
Ulice: Radlická 714
Obec: Praha
Kontaktní telefon: +420 257 311 972,606 704 494
Kontaktní osoba Michaela Anderová
Práce je vhodná pro absolventy SŠ.
Práce je vhodná pro mladistvé uchazeče.
Práce je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP).