inzerce dětské potřeby

Systémoví analytici

Náplň práce: samostatná činnost v oblasti odstraňování poruch řídících systémů a komunikací přejímky a dozor ve výrobě rozvaděčů vývoj technologických rozvaděčů rozvoden uvádění technologických zařízení rozvoden do provozu týmová spolupráce na vývoji řídících systémů. Pracoviště možné v Praze ve Velkém Oseku v České Třebové. Požadujeme: vzdělání SŠ VŠ v oboru elektro IT (automatizace programování PC sítě) znalost PLC Tecomat Wago výhodou Assembler jazyky dle IEC 61 131 3 zaměřené na ST znalost komunikačních protokolů Modbus IEC 60870 5 xxx IEC 61850 schopnost orientace v elektrotechnických schématech znalost AJ – středně pokročilí ŘP sk.B ochota cestovat po celé ČR možnost i zahraničí. Nabízíme: nabízíme perspektivní týmovou práci odborný profesní růst zaměstnanecké výhody. Nabídky zasílejte na adresu: Elektrizace železnic Praha a.s. Nám.Hrdinů 1693 4a 140 00 Praha e mail: personalni@elzel.cz

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 23000 Kč
Datum nástupu: 27.12.2011

Firma: Kerio Technologies s.r.o.
Obec: Velký Osek
Kontaktní e-mail:jobs@kerio.cz
Kontaktní osoba Životopis