Specialisté archiváři, kurátoři a správci památkových objektů

Náplň práce:Komplexní samostatný výkon odborných památkářských průzkumů zahrnujících archivní a zejména terénní operativní i systematické průzkumné a dokumentátorské práce s těžištěm v průzkumech a dokumentaci historických staveb Požadujeme: ukončené vysokoškolské vzdělání magisterského stupně nejlépe v oboru historie v kombinaci s oborem dějiny umění; lze nahradit rovněž ukončeným vysokoškolským vzděláním magisterského stupně v oborech architektura archeologie nebo pozemní stavby popřípadě v jiném oboru a to vždy za podmínky že uchazeč vykáže vlastní publikační nebo vědeckovýzkumnou práci se zaměřením na dějiny hmotné kultury nebo ve specializaci stavebně historické průzkumy vlastní publikační práci z dějin hmotné kultury vlastní zkušenost s pořizováním archivních rešerší (schopnost využívat publikované i nepublikované písemné prameny) předpoklady pro vědeckovýzkumnou práci flexibilitu samostatnost zodpovědnost smysl pro týmovou práci řidičský průkaz skupiny B Nabízíme:stabilitu státní příspěvkové organizace velmi dobrý pracovní kolektiv motivovaný snahou chránit památkový fond v Plzeňském kraji plat podle nařízení vlády č. 564 2006 Sb. (10. nebo 11. platová třída plný pracovní úvazek nebo pracovní úvazek 0 5 podle dohody 13.620 Kč 22.230 Kč při plném pr.úv.) volné vstupy na památkové objekty ve správě Národního památkového ústavu v celé České republice příspěvek na stravování Nástup: nejdříve 1. 9. 2012 později podle dohody Místo výkonu práce: Prešovská 7 306 37 Plzeň Uchazeč zašle: písemnou přihlášku do výběrového řízení formou motivačního dopisu strukturovaný profesní životopis výpis z rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce kopii vysokoškolského diplomu Přihlášku s přílohami a doklady uchazeč zašle poštou územnímu odbornému pracovišti v Plzni Národního památkového ústavu do 15. 8. 2012. Na obálku vyznačí heslo Výběrové řízení oddělení dokumentace a průzkumů. Kontaktní osoba: R.Tuháčková personální referát 377360915 Uchazeči budou o průběhu a výsledku výběrového řízení informováni e mailem.***16.7.2012

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: Vysokoškolské
Pracovní úvazek: Plný
plat: 13620- 22230 Kč
Datum nástupu: 01.09.2012

Firma: Národní památkový ústav, státní příspěvková organizace
Ulice: Prešovská 171
Obec: Plzeň
Kontaktní telefon: +420 377 360 915
Kontaktní e-mail:tuhackova@plzen.npu.cz
Kontaktní osoba Romana Tuháčková