inzerce dětské potřeby

Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky

Náplň práce: Projekt manažer pro oddělení Realizace zakázek v ČR i zahraničí. Zajištění prodeje kusových výrobků včetně nákupu subdodávek. Obchodní řízení zakázek na stavbě. Vyjednávání a příprava obchodních smluv. Řízení komunikace se zákazníky a subdodavateli. Požadujeme: Vzdělání VŠ s technickým zaměřením. Znalost práce na PC (MS Office) Aktivní znalost AJ nebo RJ slovem a písmem. Zkušenosti s obchodní činností (zpracování nabídek a realizace zakázek). Řidičské oprávnění skupiny B. Samostatnost maximální pracovní nasazení ochotu k sebevzdělávání komunikativnost organizační schopnosti ochotu cestovat. Nabízíme: Zázemí stabilní a renomované společnosti. Motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech. Týden dovolené navíc. Závodní stravování příspěvek na penzijní připojištění a dojíždění. Jazykové kurzy. Startovací byty 1+1 pro uchazeče mimo region. Smluvní mzda. Nástup dle dohody.

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: Vysokoškolské
Pracovní úvazek: Plný
plat: 20000- 30000 Kč
Datum nástupu: 29.08.2012

Firma: ZVVZ - Enven Engineering, a.s.
Ulice: Sažinova 1339
Obec: Milevsko
Kontaktní telefon: +420 382 552 964
Kontaktní e-mail:marie.vesela@zvvz.cz
Kontaktní osoba Marie Veselá