inzerce dětské potřeby

Specialisté v oblasti marketingu

Pracovní náplň: plánování a realizace marketingových aktivit a marketingové komunikace společnosti pravidelné vyhodnocování a aktualizace marketingových aktivit společnosti (implementace a vyhodnocování marketingové strategie) provádění marketingových analýz vyhodnocování aktivit konkurence a proaktivní vyhledávání potenciálních možností rozvoje společnosti v oblasti marketingové komunikace příprava realizace a vyhodnocení akvizičních a marketingových kampaní monitoring konkurence Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání ideálně v oboru obchod marketing předchozí praxe min.3 let v marketingu marketingové strategie analýzy prodejů kampaně znalost AJ na konverzační úrovni případně znalost NJ nebo RJ výhodou kreativita komunikativnost samostatnost cílevědomost odpovědnost flexibilita znalost práce na PC na vysoké uživatelské úrovni znalost grafických programů výhodou Nabízíme: zajímavou práci u stabilní a dynamické společnosti příjemné pracovní prostředí motivující finanční ohodnocení zaměstnanecké výhody závodní stravování jazykové kurzy možnost dalšího odborného vzdělávání aj.

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSV
Pracovní úvazek: Plný
plat: 17000 Kč
Datum nástupu: 01.04.2012

Firma: Léčebné lázně Bohdaneč a.s.
Ulice: Masarykovo nám. 6
Obec: Lázně Bohdaneč
Kontaktní telefon: +420 466 860 178
Kontaktní e-mail:k.kucerova@llb.cz
Kontaktní osoba Kateřina Kučerová