inzerce dětské potřeby

Finanční poradci specialisté

Náplň práce: Kompletní poradenský a finanční servis a nabídka služeb stávajícím i novým klientům. Péče o stávající klienty. Administrativní činnost. Komplexní vyřízení obchodních případů. Obory nabízených služeb: Pojišťovnictví. Hypoteční poradenství. Poradenství v oblasti oddlužení a pomoc s vyřízením Osobních Bankrotů. Pružná pracovní doba na ŽL převážně v terénu se zázemím zavedené kanceláře v Poděbradech. Příjem je závislý na množství a kvalitě odvedené práce průměrné mzdy se v oboru pohybují v průměru od 20.000 výše. Uvítáme kolegy bez omezení věku a pohlaví kteří se této činnosti chtějí věnovat jak na plný úvazek tak při současném zaměstnání. Je možné se specializovat na jednu oblast nebo nabízet veškeré služby najednou. Základní požadavky: Znalost práce na PC Čistý Trejstní Rejstřík. Veškeré školení jsou zajištěny zdarma. Vlastní PC s tiskárnou ŘP a vozidlo je výhodou ale ne nutností a podmínkou. Mezi výhody finančního poradce patří výhodné "zaměstnanecké" slevy na nabízené produkty i pro rodinné příslušníky. Životopisy s motivačním dopisem zasílejte na email: michael.krasicky@email.cz

Směnost: Pružná pracovní doba
Vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pracovní úvazek: Plný nebo zkrácený
plat: 20000 Kč
Datum nástupu: 01.07.2011

Firma: Michael Krasický
Ulice: Komenského 37
Obec: Poděbrady
Kontaktní telefon: +420 603 798 476
Kontaktní e-mail:michael.krasicky@email.cz
Kontaktní osoba Michael Krasický
Práce je vhodná pro absolventy SŠ.
Práce je vhodná pro mladistvé uchazeče.
Práce je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP).
Práce je vhodná pro cizince.