Technici ve výzkumu a vývoji v ostatních průmyslových oborech

Popis pracovní pozice : podpora prodeje – příprava vzorků (lepení kamenných obkladů) reklamních stojanů atd. příprava veletržních expozic (včetně služebních cest do zahraničí) drobné opravy v rámci výrobního závodu Vzdělání zkušenosti ostatní požadavky: Minimálně výuční list Manuální zručnost cit pro detail schopnost poradit si ŘP skupiny B – aktivní řidič Komunikativní znalost NJ AJ vítány (není podmínkou) Samostatnost spolehlivost pečlivost flexibilita dotahování věcí do konce Schopnost týmové práce komunikační schopnosti smysl pro humor Nabízíme : Zajímavou perspektivní práci ve výrobní firmě Místo výkonu práce: Slaný + pravidelné služební cesty po ČR i Evropě Možnost vyprofilování vlastní pozice v silné firmě s dlouhodobou perspektivou (nemáme zájem o pracovníka na půl roku) Finanční ohodnocení: 15000 + prémie Mobilní telefon půjčování služebních aut k soukromým účelům Předpokládaný nástup v 1. 4. 2012 Pokud je pro vás výše uvedená pozice zajímavá a především pokud splňujete výše uvedené požadavky uvítáme zaslání vašeho životopisu panu Jirákovi na e mailovou adresu jirak@wildstone.cz nebo volejte na 775 700 783.

Směnost: Neurčeno
Vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 27000- 32000 Kč
Datum nástupu: 07.03.2012

Firma: Parker Hannifin Czech Republic s.r.o.
Ulice: Poděbradská 1005
Obec: Sadská
Kontaktní e-mail:linda.svata@parker.com
Kontaktní osoba Linda Svatá