inzerce dětské potřeby

Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb

PRODAVAČ KA Náplň práce: aktivní prodej a péče o naše zákazníky kontrola svěřeného úseku prodejny provádění průběžných inventur Požadujeme: min. 2 roky praxe příjemné vystupování a komunikativnost chuť pracovat a učit se novým věcem energii a tah na branku zodpovědnost a spolehlivost trestní bezúhonnost Nabízíme: plat až 19.000 Kč zaškolení a propracovaný systém dalších školení možnost osobního a profesního růstu na vedoucí pozici zázemí stabilní společnosti možnost nástupu IHNED Pokud Vás nabídka zaujala zašlete svůj strukturovaný životopis (s fotografií) na e mailovou adresu: hr01.hr@okaycz.eu Do Vaší žádosti prosíme uveďte o jakou pozici a ve kterém městě se o práci ucházíte. Kontakt: OKAY elektrospotřebiče Jana Pospíšilová Kšírova 259 95 619 00 Brno Česká republika

Směnost: Neurčeno
Vzdělání: Nižší střední
Pracovní úvazek: Plný
plat: 15000- 19000 Kč
Datum nástupu: 28.03.2011

Firma: OKAY s.r.o.
Ulice: Kabátnická 1702
Obec: Most
Kontaktní e-mail:hr01.hr@okaycz.eu
Kontaktní osoba Jana Pospíšilová