inzerce dětské potřeby

Odborní administrativní pracovníci a asistenti

Pracovní náplň: denní administrativa spojená s chodem kanceláře korespondence správa a formátování dokumentů příprava prezentací a podkladů pro jednání organizace obchodních jednání a služebních cest zajišťování služebních cest (víza letenky ubytování apod.) komunikace s ostatními členy týmu i s dalšími úseky společnosti samostatné řešení dílčích úkolů další ad hoc záležitostí souvisejících s výkonem této pozice Požadavky: SŠ VŠ vzdělání plynulá angličtina nezbytností další znalosti cízího jazyka výhodou praxe na pozici asistentky příjemné vystupování příjemný a profesionální projev pečlivost spolehlivost samostatnost aktivitu organizační schopnosti odolnost vůči stresu velmi dobrá znalost PC Word Excel Outlook aj. CV a průvodní dopis v ČJ a AJ zasílejte e mailem na: marek.derka@dan czech.cz a jana.freslova@dan czech.cz nebo faxem: 315 627 124. KONTAKT: paní Freslová Jana tel.: 315627124 e mail: jana.freslova@dan czech.cz

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 20000 Kč
Datum nástupu: 20.07.2012

Firma: DAN-CZECH SPECIALTRANSPORT s.r.o.
Ulice: Na Průhoně 3647
Obec: Mělník
Kontaktní telefon: +420 777 322 506
Kontaktní e-mail:jana.freslova@dan-czech.cz
Kontaktní osoba Jana Freslová
Práce je vhodná pro absolventy SŠ.