inzerce dětské potřeby

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Náplň práce: • samostatná práce na CNC soustruhu a frézce • výroba kontrola měření rotačních ale i jiných dílců z oceli nerezy mosazi hliníku • základní provozní ovládání CNC soustruhů v systému Siemens a Fanuc • základní seřízení a nástrojové korekce CNC soustruhů • vypracování technologického postupu na konkrétní dílec • provozní údržba a čištění strojů • péče o přidělené přípravky nářadí nástroje a měřidla a ostatní vybavení (včetně ostření nožů a vrtáků) • spolupráce s ostatními pracovníky obrobny dílenským logistikem a pracovníky předchozích a navazujících procesů • podřízenost mistrovi výroby. Požadujeme: • ÚSO odborné vzdělání v oboru obrábění kovů • schopnost využívat výrobní dokumentaci (výkresy kusovníky postupy) • znalost pracovních postupů v oblasti soustružení frézování a orientace v podnikové výrobní technologii • smysl pro dodržování bezpečnostních pravidel na pracovišti • zodpovědnost samostatnost pečlivost • schopnost učit se novým věcem. Nabízíme: • pevná pracovní doba – 2 směny • zajímavá a různorodá práce • odpovídající odměňování • podíl na výsledcích práce • zaměstnanecké výhody • místo výkonu práce: Liberec. Životopis zasílejte na adresu: toufar@mzliberec.cz.

Směnost: Dvousměnný provoz
Vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 17000- 25000 Kč
Datum nástupu: 01.08.2012

Firma: MZ Liberec, a.s.
Ulice: U Nisy 362
Obec: Liberec
Kontaktní telefon: +420 488 040 372
Kontaktní e-mail:toufar@mzliberec.cz
Kontaktní osoba Tomáš Toufar