Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení

Náplň práce: •Zodpovídá za řádnou údržbu všech budov a jejich vnitřních prostor areálu závodu přístupových a komunikač. tras a oplocení. •za vedení a archivaci dokumentace budov technic. zařízení a inženýr. sítí. •za dodržování pořádku a čistoty v areálu závodu. •Ve spolupráci s exter. firmami zajišťuje všechny revize budov a technic. zařízení v závodu. •Zodpovídá za provoz a údržbu plyn. elektr. a čisticích zařízení. •za provádění údržby stanovování plánů údržby jejich vyhodnocování a to včetně speciál. prací veškerého strojního parku a technic. zařízení a vybavení závodu (metoda TPM). •Řídí pracovníky údržby kotelny. •Zodpovídá za odpad. hospodářství uvnitř závodu evidence produkce odpadu. •za skladování chemikálií a nebezpečných látek dle přísluš. pravidel a zákonů. •Provádí pravidelné vyhodnocování prostojů klíčových zařízení ve výrobě a ve spolupráci s vedoucími výroby stanovuje nápravná opatření. •Zavedení dodržování a zajištění dalšího vývoje systému kvality ISO 9001.•interní audity. •Oznámení nedostatků BOZP a návrh řešení na jejich odstranění. Nabízíme: •HPP v zahraniční společnosti se sídlem v liberecké Prům. zóně–jih •5 týdnů dovolené •závodní stravování s příspěvkem •jazykové kurzy. Požadujeme: •středoškolské vzdělání–technický směr •praxe v oboru údržby min. 3 roky! •Vyhláška 50 78 Sb.

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 27500 Kč
Datum nástupu: 11.06.2012

Firma: TRUMPF Liberec, spol. s r.o.
Ulice: Ampérova 483
Obec: Liberec
Kontaktní telefon: +420 482 365 611
Kontaktní e-mail:personal@cz.trumpf.com
Kontaktní osoba Lucie Krausová DiS.