Chemičtí inženýři technologové, normovači a specialisté v příbuzných oborech

Pracovní náplň: 1.zlepšování a zefektivňování stávajících procesů 2.optimalizace 3.implementuje zařízení a sledování prostojů na strojích 4.provádí analýzy efektivnosti výroby 5.navrhuje POKA YOKE stávajících výrobních řad 6.navrhuje zlepšení vedoucí ke zrychlení výroby 7.podílí se na přípravě auditů 8.aktivně se účastní řešení problémů vystávajících na QRQC a navrhuje jejich technická a technologická řešení 9.podílí se na předání nových strojů zařízení do výroby 10.vytváří a upravuje dokumentaci v databázi QM na stávajících výrobních prostředcích (pracovní postupy plány údržby aj.) 11.zajišťuje inplementaci technických a technologických nápravných opatření 12.Dodržuje základní povinnosti vyplývající ze ZP §301 13.Dodržuje zásady bezpečnosti práce a ochrany zdraví vyplývající z všeobecných zásad BP a zákoníku práce §106 14.Dodržuje protipožární předpisy 15.Dodržuje povinnosti dané interními předpisy společnosti Tristone Flowtech Czech Republic s.r.o 16.Dodržuje požadavky vyplývající ze systému EMS Kvalifikační požadavky: •SŠ technického zaměření •praxe alespoň 2 rok na obdobné pozici výhodou •zkušenost z automobilového průmyslu •znalost ISO TS 16949 a 14001 •znalost EMS •MS Office (MS Word MS Excel) Lotus Notes SAP •porozumění technickým výkresům

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 20000- 25000 Kč
Datum nástupu: 01.03.2011

Firma: Tristone Flowtech Czech Republic s.r.o.
Ulice: Oldřichovská 698
Obec: Hrádek nad Nisou
Kontaktní telefon: +420 485 251 851
Kontaktní osoba Markéta Bečvářová