inzerce dětské potřeby

Kurýři, doručovatelé balíků a nosiči zavazadel

Popis pozice: Hledáme zodpovědné distributory letáčků za stěrače aut kteří mají možnost se věnovat alespoň 10 15 hodin týdně. Požadujeme: Roznos letáčků na auta minimálně 5000 letáčků týdně! Účast na osobním pohovoru v Praze nebo Brně Férový přístup Uživatelskou znalost práce na PC a stálý přístup k internetu. Nabízíme: Roznos dle Vašich časových možností od neděle do čtvrtka Fixní mzdu 180 Kč 1000 letáčků (cca 90 Kč hod.) Dlouhodobou spolupráci. Jiné sdělení: V případě zájmu o spolupráci pošlete e mailem základní informace o sobě a zároveň napište v jakém městě chcete pracovat

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: Základní + praktická škola
Pracovní úvazek: Zkrácený
plat: 3600 Kč
Datum nástupu: 29.05.2012

Firma: BEZREKLAMKY s.r.o.
Obec: Liberec
Kontaktní e-mail:nabor@bezreklamky.cz
Kontaktní osoba Michaela Černá