inzerce dětské potřeby

Operátoři telefonních panelů

Pracovní náplň: kontaktování stávajících zákazníků z databáze kontaktování klientů jak nových tak nově doporučených od stávajících klientů kontaktování klientů z katalogu firem hlavní náplň práce je realizování sjednávání a koordinování obchodně pracovních schůzek pro obchodní manažery společnosti a jejich následné prezentace firmy. Komunikování probíhá na reprezentativní úrovni s následnou koordinací a záznamem do plánovacího systému. Požadujeme: SŠ vzdělání není podmínkou uživatelskou znalost práce s PC výborné komunikační dovednosti chuť a schopnost učit se flexibilitu samostatnost zodpovědnost pracovitost praxe tel. operátora nebo directsalesu po telefonu výhodou. Nabízíme: zázemí úspěšné dynamicky se rozvíjející obchodní společnosti s 12 letou tradicí možnost velmi atraktivních výdělků 15 40 tis. základní paušální plat fix plus motivačně odměňovací systém na základě dosažených výsledků práce v mladém a příjemném kolektivu v moderním prostředí možnost seberealizace a možnost kariérního růstu. Své životopisy (CV) prosím zasílejte e mailem na: pavlina.halfarova@aquel.cz případně volejte PO PA od 10hod do 16hod na marketingové oddělení sl. Pavlína Halfarová k domluvení schůzky na osobní pohovor. Tel.: 482 424 110

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 15000- 40000 Kč
Datum nástupu: 17.05.2012

Firma: AQUEL BOHEMIA, s.r.o.
Ulice: Vesecká 97
Obec: Liberec
Kontaktní telefon: +420 482 424 110
Kontaktní e-mail:pavlina.halfarova@aquel.cz
Kontaktní osoba Pavlína Halfarová