inzerce dětské potřeby

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Náplň práce: odborné poradenství spojené s prodejem výrobků nutným předpokladem jsou zkušenosti v oblasti nábytku komplexní péče o zákazníka v průběhu celého procesu prodeje schopnost jednat s VIP klienty běžná administrativa spojená s chodem prodejny odpovědnost za plnění plánu prodeje dané prodejny. Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání praxe v nábytku NUTNOSTÍ nadstandardní prodejní dovednosti a obchodní talent všestranná práce na počítači příjemné a reprezentativní vystupování výborné komunikační schopnosti flexibilitu a rychlou orientaci v novém prostředí silnou orientaci na zákazníka a samostatnost osobní nasazení odolnost vůči stresu spolehlivost zodpovědnost a loajalita. Nabízíme: zajímavou práci v dynamickém kolektivu zázemí silné a prosperující společnosti pravidelná produktová a prodejní školení možnost osobního rozvoje vzdělávání v oboru zdravého spánku a realizace interiérů finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích a pracovním nasazení 20.000 Kč Nástup ihned na zaškolení otevření prodejny plánujeme na začátek června 2012. Směna: dlouhý a krátký týden. Životopisy zasílejte na simona@centrumzdravehospanku.cz

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 20000- 30000 Kč
Datum nástupu: 02.05.2012

Firma: Centrum zdravého spánku a.s.
Ulice: Sousedská 599
Obec: Liberec
Kontaktní osoba Monika Milisdörferová