inzerce dětské potřeby

Ostatní specialisté v oblasti techniky

Náplň práce: přímé řízení a organizace výroby (až 100 výrobních operátorů na 3 směnách) příprava výrobního plánu a jeho průběžné sledování odpovídá za kvalitu výroby a dodržování zákaznických požadavků ve výrobě případné operativní rozhodování a reorganizace výroby denní sledování a vyhodnocování základních výrobních ukazatelů podpora a spoluúčast při implementaci nových projektů nebo změnových řízení ve stávajícím procesu kontinuální rozvoj zefektivňování procesů výkonná role v jejich zlepšování spolupracuje na tvorbě aktualizaci a dodržování pracovních kontrolních a technologických postupů spolupráce se všemi odděleními závodu řešení a realizace úkolů ve spolupráci s Manažerem výroby. Požadujeme: SOU SŠ vzdělání (vítáno technického směru nebo praxe) zkušenosti na vedoucí pozici ve výrobě ve výrobní společnosti min. 5 let nekonfliktní týmově založenou osobnost s přirozenou autoritou výborné komunikační a organizační schopnosti NJ popř. AJ (není podmínkou) znalost práce na PC MS Office znalost norem ISO ISO TS Ekologie výhodou schopnost zavádět změny orientace na cíl schopnost vést a motivovat podřízené. Nabízíme: vedoucí pozici ve společnosti stabilní prostředí rostoucí společnosti motivující platové ohodnocení příspěvek na stravování měsíční odměny dle výkonu a plnění cílů společnosti. Zašlete nám svůj životopis v ČJ NJ popř. AJ v případě že vás tato pozice zaujala. Kontaktní osoba: Petra Palasová e mail: petra.palasova@prettl.com.

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 25000- 35000 Kč
Datum nástupu: 09.12.2011

Firma: Prettl Automotive Czech s.r.o.
Ulice: Vratislavická 59
Obec: Liberec
Kontaktní e-mail:petra.palasova@prettl.com
Kontaktní osoba Petra Palasová