inzerce dětské potřeby

Montéři a opraváři elektrických vedení

Náplň práce: provádí servis a údržbu veřejného osvětlení (denní i noční služby) provádí výměnu veřejného osvětlení zjišťuje kabelové poruchy provádí elektromontážní práce pracuje v pohotovostním režimu. Požadujeme: SOU SŠ elektrotechnického směru praxe elektromontéra alespoň 2 roky vyhláška 50 1978 Sb. §6 řidičský průkaz sk. B popřípadě C dobrý zdravotní stav umožňující pracovat v pohotovostním režimu v noci a ve výškách bydliště Liberec a blízké okolí. Nabízíme: stabilní zaměstnání u renomované firmy možnost vzdělávání v oboru platové ohodnocení 17 000 Kč (hrubá mzda) firemní benefity: stravenky týden dovolené navíc příspěvek na penzijní připojištění výhodný tarif na mobilní telefon nástup dohodou. Pokud Vás naše nabídka zaujala zašlete nám svůj strukturovaný životopis na adresu: Alena Kolaříková specialista lidských zdrojů ELTODO EG a.s. Novodvorská 1010 14 Praha 4 142 00 KolarikovaA@eltodo.cz.

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 17000 Kč
Datum nástupu: 30.08.2011

Firma: ELTODO-CITELUM, s.r.o.
Ulice: Erbenova 376
Obec: Liberec
Kontaktní e-mail:KolarikovaA@eltodo.cz
Kontaktní osoba Alena Kolaříková