inzerce dětské potřeby

Podnikoví právníci

HLAVNÍ NÁPLŇ ČINNOSTI: zajištění komplexních právních služeb v oblasti kontrolní činnosti právní podpora při administraci projektu (realizace výběrových řízení uzavírání a řešení smluvních vztahů apod.). POŽADAVKY: zkušenosti z oblasti služeb zaměstnanosti příp. jiné sféry státní nebo veřejné správy výhodou zaměření na pracovní právo správní právo výhodou základní orientace v oblasti strukturálních fondů EU výhodou vítána znalost AJ NJ schopnost vysokého pracovního nasazení občanská bezúhonnost. Nástup dle dohody. Platové podmínky dle zákona č. 262 2006 Sb. Pracovní poměr na dobu určitou do 31. 12. 2013. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a výpisem z evidence rejstříku trestů (ne staršího 3 měsíců) doručte do 10. srpna 2011 (včetně) na adresu: Státní úřad inspekce práce Odbor kanceláře generálního inspektora Horní náměstí 103 2 746 01 Opava.

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: Vysokoškolské
Pracovní úvazek: Plný
plat: 20000- 30000 Kč
Datum nástupu: 01.09.2011

Firma: Státní úřad inspekce práce
Ulice: nám. Dr. E. Beneše 585
Obec: Liberec
Kontaktní osoba Hana Holušová
Práce je vhodná pro absolventy VŠ.