inzerce dětské potřeby

Provozní zámečníci, údržbáři

Náplň práce: údržba výrobního i nevýrobního zařízení v případě pomoc ve výrobě důkladná pravidelná údržba strojů a mechanického zařízení. Požadujeme: praxe v oboru podmínkou vysoká zodpovědnost schopnost řešit samostatně úkoly SOU SŠ vzdělání technického směru znalost čerpací techniky a mechanických zařízení svářečský průkaz (elektro nebo plyn) vyhláška § 50 78 Sb. výhodou dodržování BOZP a OŽP práce na směny. Nabízíme: zajímavou práci v moderním chemickém provoze zaměstnanecké výhody práci na HPP nástupní plat: dle praxe a zkušeností. Požadovaný nástup: ihned. Místo výkonu práce: výrobní závod společnosti v Liberci Rochlicích. V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete svůj životopis na email: info@oleo chemical.cz na základě zaslaných životopisů proběhne výběrové řízení. Pokud Vám neodpovíme do 3 týdnů berte naši odpověď za negativní.

Směnost: Nepřetržitý provoz
Vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 15000 Kč
Datum nástupu: 03.06.2011

Firma: OLEO CHEMICAL, a.s.
Ulice: Kociánova 563
Obec: Liberec
Kontaktní telefon: +420 488 058 400
Kontaktní e-mail:info@oleo-chemical.cz
Kontaktní osoba Jana Martínková