inzerce dětské potřeby

Ostatní šéfkuchaři

Náplň práce: zajišťuje provoz kuchyně zodpovídá za dodržování schválených receptur dodržování ČS norem požadavků hygieny HACAP apod. osobně vede jednu ze směn navrhuje jídelníčky a kalkulace spolupracuje na koncepci stravování. Požadavky: vzdělání v oboru gastronomie praxe v oboru minimálně 5 let energická a pozitivní povaha cílevědomost zodpovědnost a samostatnost zájem o tradiční českou kuchyni ochota a schopnost vybudovat kuchyň která si získá klienty svou kvalitou čistotou a citem. Nabízíme: příjemné pracovní prostředí motivující finanční ohodnocení možnost dalšího osobního a profesního rozvoje. JINÁ SDĚLENÍ: " případné dotazy zodpovíme elektronicky; " v případě zájmu o některou z výše uvedených pracovních pozic nám prosím zašlete: I. Strukturovaný životopis II. Uvedení pracovní pozice na kterou se hlásíte a zdůvodnění Vašeho zájmu III. Kontaktní údaje na Vás IV. Souhlas se zpracováním osobních údajů: " Souhlasím aby společnost Dům Pohody a.s. se sídlem: Mydlářská 105 460 10 Liberec (dále jen společnost) zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání úprava vyhledávání třídění kombinování likvidace a poskytování třetím osobám jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101 2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101 2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Životopis s uvedenými náležitostmi prosím zasílejte elektronicky nebo poštou nejpozději do 20. 05. 2011. Kontakt: " E mail: dumpohody@volny.cz " Doručovací adresa: Dům Pohody a.s. Mydlářská 105 Liberec 10 460 10. Po obdržení životopisu budou vybraní kandidáti pozváni na osobní pohovor.

Směnost: Turnusové služby
Vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 20000 Kč
Datum nástupu: 01.09.2011

Firma: Dům Pohody a.s.
Ulice: Bílokostelecká 128
Obec: Chrastava
Kontaktní e-mail:dumpohody@volny.cz
Kontaktní osoba Marek Kuthan