inzerce dětské potřeby

Vedoucí samostatného výrobního provozu

Pracovní náplň: " Kompletní řízení svěřeného výrobního provozu z hlediska výroby kvality a technologie " Řízení řádově desítek podřízených " Optimální využívání personálních zdrojů a strojní kapacity " Zajišťování kontinuálního zlepšování (růst produktivity snižování nákladů). Kvalifikace: " VŠ SŠ technického směru praxe v oboru a ve vedení podřízených min. 2 roky " Komunikativní znalost AJ podmínkou (znalost NJ výhodou) " Znalost práce na PC " Znalost systému řízení jakosti a EMS ISO TS 16949 2002. Požadujeme: " Výborné komunikační organizační dovednosti " Silnou osobnost asertivita sebejistota sebemotivace silná orientace na zákazníka a na výsledky důslednost " Schopnost řešit problémy a rozhodovat " Schopnost pracovat v týmu (= týmový hráč) " Ochotu učit se nové věci. Nabízíme: " Zázemí silné nadnárodní společnosti " Práci v dobrém kolektivu " Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání " Zaměstnanecké výhody. Pro další informace jsme Vám rádi k dispozici. Vaše žádosti s životopisem v českém a anglickém jazyce zasílejte prosím na uvedenou adresu. U veškerých dokumentů zaslaných naší společnosti uvádějte souhlas s uchováváním osobních údajů v databázi naší společnosti.

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 20000- 25000 Kč
Datum nástupu: 27.01.2010

Firma: KNORR - BREMSE Systémy pro užitková vozidla,CR, s.r.o.
Ulice: Svárovská 700
Obec: Stráž nad Nisou
Kontaktní telefon: +420 482 363 606
Kontaktní osoba Jaroslava Topičová