inzerce dětské potřeby

Ostatní strojírenští technici

NÁPLŇ PRÁCE : řízení a implementace nových projektů odpovědnost za audit 14001 technologické zlepšovací návrhy podpora logistických procesů v rámci oddělení svařovny. POŽADUJEME : VŠ vzdělání technického zaměření praxe minimálně 3 roky komunikativní znalost anglického jazyka znalost MS Project výhodou flexibilitu odpovědnost týmový duch ochotu stále se vzdělávat. NABÍZÍME : možnost práce na zajímavých samostatných projektech možnost poznat špičkové know how (např. Toyota Production System) zázemí silné nadnárodní společnosti perspektivní zaměstnání odpovídající platové ohodnocení. Výběrová řízení na tuto pozici budou probíhat do 30.6.2011 kandidáti budou informováni o výsledku nejpozději do jednoho týdne od výše uvedeného data. Společnost TPCA Czech s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu v systému výběrových řízení.

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 23000- 23000 Kč
Datum nástupu: 30.06.2011

Firma: Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.
Obec: Ovčáry
Kontaktní telefon: +420 736 526 678
Kontaktní e-mail:hana_syrova@tpca-cz.com
Kontaktní osoba Hana Syrová
Práce je vhodná pro absolventy SŠ.