inzerce dětské potřeby

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Náplň práce : terénní práce a poradenství v Terénních programech na malých městech cílová skupina uživatelé drog a osoby blízké spolupráce s návaznými službami a institucemi vedení příslušné dokumentace a další administrativní činnosti. Požadujeme : VŠ VOŠ SŠ vzdělání způsobilost k právním úkonům bezúhonnost zdravotní způsobilost dobré organizační a komunikační schopnosti dobrou uživatelskou znalost práce na PC předpoklady k samostatné i týmové práci kreativitu komunikativnost zájem o práci s lidmi časovou flexibilitu samostatnost a spolehlivost ochotu pracovat v odpoledních a večerních hodinách řidičský průkaz sk. Další vzdělávání výhodou. Nabízíme : zaměstnání na hlavní pracovní poměr platové rozmezí 17.000 – 20.000 (podle vzdělání a délky praxe) zázemí etablované organizace profesní podporu (supervizi metodickou pomoc intervizi) možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu. Místo výkonu práce : Kolín region Kolín a Kutná Hora. Váš životopis a motivační dopis zasílejte do 29.2.2012 na adresu: monika.dvorakova@os prostor.cz (do předmětu uveďte "Výběrové řízení terénní pracovník drogových služeb“). Předpokládaný termín 1. kola výběrového řízení: 7.3. od 9 h. Termín nástupu: možný ihned. K ústnímu pohovoru pozveme e mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty. Dále si vyhrazujeme právo prodloužit výběrové řízení případně neobsadit pracovní pozici v případě že uchazeči nenaplní očekávání organizace. Více informací  o organizaci můžete nalézt na adrese:  http: www.os prostor.cz"

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: Vyšší odborné
Pracovní úvazek: Plný
plat: 17000- 20000 Kč
Datum nástupu: 08.03.2012

Firma: Občanské sdružení Prostor
Ulice: Kutnohorská 17
Obec: Kolín
Kontaktní telefon: +420 777 847 071
Kontaktní osoba Monika Dvořáková