Chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech

Náplň práce: vstupní kontrola jakosti pekárenských surovin mezioperační kontrola technologických roztoků výstupní kontrola výrobků evidence o výsledcích rozborů v PC spolupráce s vedoucím řízení jakosti a mistrem výroby úkoly vyplývající ze systému preventivních opatření sanitace laboratoře dodržování předpisů týkajících se vnitřních směrnic společnosti bezpečnosti práce požární ochrany a systému preventivních opatření HACCP zodpovědnost za dodržování příslušných norem a výsledků rozborů účast na pravidelných školeních BOZP PO HACCP hygienických školeních Požadujeme: SŠ odborné vzdělání s maturitou praxe v laboratoři min.2 roky znalost práce na PC – MS Excel Word Internet velmi dobrý zdravotní stav bydliště: Kladensko Nabízíme: práci ve dvousměnném provozu finanční nabídka odpovídající pozici a regionu (nástup cca 13 000 Kč) příplatek na stravování uplatnění u zavedené společnosti na českém trhu

Směnost: Neurčeno
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 13000- 18000 Kč
Datum nástupu: 12.09.2012

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.
Ulice: Obránců míru 2171
Obec: Kladno
Kontaktní telefon: +420 233 901 272
Kontaktní osoba Petr Janák