inzerce dětské potřeby

Ostatní specialisté v oblasti sociální práce

Náplň práce: řídí oddělení sociálního centra na středisku Kladno zajišťuje zpracovává a posuzuje nároky na výplatu sociálně zdravotních dávek horníků z dotace ze státního rozpočtu včetně příspěvků deputátů odškodnění pracovních úrazů a nemocí z povolání zodpovídá za dodržování systému dokladování evidence a vyplácení sociálních dávek horníkům včetně zvláštního příspěvku horníkům zpracovává podklady pro čerpání dotací ze státního rozpočtu na sociální dávky horníků vyhodnocuje a sleduje vynakládání prostředků na sociální dávky komunikuje s orgány státní správy Požadavky: VŠ vzdělání nejlépe lidské zdroje sociální vědy ekonomie státní správa (v případě dlouhodobé potvrzené praxe možno i ÚSO) min. 3 roky praxe v oblasti zodpovědnosti za výplatu rozsáhlých dávek např. ČSSZ apod. znalost legislativy a pracovně právních předpisů umění jednat s lidmi práce na PC Písemnou přihlášku označenou "VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ VEDOUCÍ SC KLADNO" zaslat do 26.8.2011 na adresu: Palivový kombinát Ústí státní podnik Oddělení personalistiky a mzdové účtárny 400 76 Ústí nad Labem tel. kontakt 475 672 407 p. Dana Kurtová. Přihláška musí obsahovat: Jméno příjmení titul uchazeče datum a místo narození místo trvalého pobytu státní příslušnost č. OP tel. kontakt profesní životopis výpis rejstříku trestů ne starší 3 měsíců ověřenou kopii o nejvyšším vzdělání datum a podpis.

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: Bakalářské
Pracovní úvazek: Plný
plat: 22000 Kč
Datum nástupu: 15.09.2011

Firma: Palivový kombinát Ústí, státní podnik
Obec: Kladno
Kontaktní telefon: +420 475 672 407
Kontaktní osoba Dana Kurtová