Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Náplň práce: Samostatný výkon živnostenské kontroly řešení přestupků a správních deliktů včetně správních rozhodnutí na úseku živnostenského podnikání. Požadavky: vysokoškolské vyšší odborné nebo středoškolské s 5 roky praxe obor ekonomický technický právnický nebo veřejná správa znalost legislativy v oblasti živnostenského podnikání (zvláštní odborná způsobilost výhodou) praxe ve státní správě výhodou znalost práce na PC Word Excel internet program Ginis výhodou znalost problematiky správního řádu přestupkového zákona a zákona o ochraně spotřebitele flexibilita spolehlivost samostatnost schopnost analyticky a koncepčně myslet ochota dále se vzdělávat schopnost týmové práce řidičský průkaz sk. B Podrobnější informace o pracovní pozici podá Ing. Jana Grammetbauerová tajemnice úřadu telefon: 384 342 120 e mail: jana.grammetbauerova@mesto trebon.cz nebo Jaroslava Lamačová vedoucí živnostenského úřadu tel. 384 342 152 Přihlášky s požadovanými doklady doručte osobně popřípadě zašlete na adresu Městský úřad Třeboň Palackého nám. 46 II 379 01 Třeboň tak aby byly doručeny nejpozději do 28. 3. 2011 do 12.00 hodin. Obálka bude označena: Výběrové řízení referent živnostenského úřadu Náležitosti přihlášky: jméno příjmení titul datum a místo narození státní příslušnost místo trvalého pobytu číslo občanského průkazu (číslo dokladu o povolení k pobytu jde li o cizího státního občana) datum a podpis Přílohy přihlášky: 1. životopis ve kterém uveďte údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech dále o dovednostech týkajících se požadovaných činností 2. výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (originál případně ověřená kopie); u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem (pokud takový doklad domovský stát nevydává doloží se bezúhonnost čestným prohlášením) 3. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání 4. souhlas se zpracováním osobních údajů případně žádost o vrácení poskytnutých dokladů Písemně nevyžádané přílohy přihlášky budou po 30 dnech od skončení výběrového řízení skartovány.

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 15420- 23200 Kč
Datum nástupu: 01.04.2011

Firma: Město Třeboň
Ulice: Palackého nám. 46
Obec: Třeboň
Kontaktní telefon: +420 384 342 152
Kontaktní osoba Jaroslava Lamačová