inzerce dětské potřeby

Systémoví analytici

Náplň práce: Analýza a zavedení řešení v rámci implementace podnikového informačního systému či jeho servisní podpory pro oblast výroby odbyt (nemusí být současně pro obě oblasti) Konzultace a školení koncových zákazníků Požadujeme: SŠ vzdělání (ekonomické zaměření výhodou vhodné také pro absolventy) Analytické a tvůrčí schopnosti Vítány znalosti procesů v obchodních a výrobních společnostech Vítány znalosti informačních technologií Vítána znalost anglického jazyka Řidičský průkaz skupiny B Nabízíme: Práci s nejmodernějšími technologiemi společností Microsoft SYBASE CITRIX … Práci v procesně orientované společnosti Práci v mladém kolektivu Služební automobil mobilní telefon notebook Odborný růst v oblasti informačních technologií firemních procesů … V případě zájmu zašlete nabídku a životopis e mailem na adresu radka.prchalova@karatsolution.cz

Směnost: Pružná pracovní doba
Vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Pracovní úvazek: Plný
plat: 20000 Kč
Datum nástupu: 01.09.2012

Firma: KARAT Solution s.r.o.
Ulice: Romana Havelky 4860
Obec: Jihlava
Kontaktní telefon: +420 725 660 803
Kontaktní osoba Radka Prchalová
Práce je vhodná pro absolventy SŠ.