Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Náplň práce: Provádí zrakovou a měrovou kontrolu výrobků zodpovídá za její správnost vypracovává záznamy o kontrole. Požadujeme: min. vyučení strojního zaměření orientace čtení v technické dokumentaci dobrý zrak pečlivost praxe v obdobné profesi výhodou Nabízíme: hlavní pracovní poměr v silné a dynamicky se rozvíjející společnosti perspektivu dlouhodobé spolupráce nové a moderní pracovní prostředí velmi dobré a motivační finanční ohodnocení možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu 5 týdnů dovolené závodní stravování v moderní jídelně v sídle firmy příspěvek na penzijní připojištění příspěvky na Vánoce a dovolenou pravidelné vzdělávání další zaměstnanecké benefity V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na: personalni@ttmetea.cz. Do předmětu zprávy uveďte: "KONTROLOR TESLA".

Směnost: Třísměnný provoz
Vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 13000 Kč
Datum nástupu: 01.05.2012

Firma: TESLA Jihlava, a.s.
Obec: Jihlava
Kontaktní telefon: +420 567 113 133
Kontaktní e-mail:personalni@teslaji.cz
Kontaktní osoba Renata Kundelová