inzerce dětské potřeby

Odborní pracovníci financování a úvěrování

Pracovní náplň: Komunikace s klienty a analýza jejich požadavků (telefonicky elektronicky osobně atd.) Komunikace s externími obchodními zástupci poskytovateli úvěrů (investory) advokátní kanceláří exekutorskými úřady státní správou atd. Zpracovávání projektů úvěrového financování včetně posuzování bonity a finanční analýzy klientů Posuzování stavu nemovitosti (její tržní hodnoty atd.) Sjednávání smluv s klienty (úvěrová dokumentace zprostředkovatelská smlouva atd.) Servisní poradenská a konzultační činnost pro naše klienty Lehká administrativní činnost spojená s pracovní činností Aktivní spolupráce s ostatními odděleními společnosti Požadavky na uchazeče ku: Minimálně středoškolské vzdělání Nevyžadujeme praxi v oboru ale je výhodou Dobré komunikační schopnosti a příjemné reprezentativní vystupování Obchodní duch a pozitivní přístup Uživatelská znalost PC (Windows 7 MS office 2007 internet atd.) Všeobecný přehled ve finančně ekonomických otázkách Všeobecný přehled v oblasti realit (nemovitostí) Samostatnost zodpovědnost učenlivost vytrvalost ctižádost upřímnost a vysoké pracovní nasazení Časová flexibilnost Řidičské oprávnění sk. B. Maximální loajalitu Komunikativní znalost cizího jazyka výhodou (AJ nebo NJ) ne podmínkou Nabízíme: Perspektivní práci v dynamicky se rozvíjejí obchodní společnosti Výraznou možnost seberealizace (vznášení kreativních nápadů a řešení) Motivující finanční ohodnocení odpovídající nasazení kvalitě a výsledkům práce Odborný růst v atraktivní oblasti Po zapracování firemní služební telefon + firemní služební automobil Individuální řešení dovolené + individuální řešení benefitů Vynikající pracovní kolektiv Příležitost i pro absolventy případně končící studenty????? životopis zasílejte na : novak@briocz.cz

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSV
Pracovní úvazek: Plný
plat: 9000 Kč
Datum nástupu: 03.09.2012

Firma: BRIO CZECH s.r.o.
Ulice: Havlíčkova 5053
Obec: Jihlava
Kontaktní telefon: +420 720 160 165
Kontaktní e-mail:novak@briocz.cz
Kontaktní osoba Jaroslav Novák
Práce je vhodná pro absolventy SŠ.