inzerce dětské potřeby

Obchodní zástupci

NÁPLŇ PRÁCE: vyjednávání obchodních podmínek s dodavateli a velkoodběrateli zboží; řízení skladových zásob organizace inventur; přeceňování zboží řešení záměn zboží u dodavatelů; kontrola rozdílového a reklamačního skladu; řešení naskladňování a přeskladňování zboží ve spolupráci se skladovou účetní; nastavování akcí k produktům v internetovém obchodě; zajištění chodu oddělení; spoluúčast na zefektivňování chodu informačního systému. POŽADUJEME: minimálně SŠ s maturitou; praxi v oblasti obchodu; obchodní dovednosti a orientace v obchodní problematice; pokročilou znalost práce s MS Office a internetem; znalost AJ slovem i písmem; dobré komunikativní organizační a vyjednávací schopnosti; základní ekonomické znalosti orientace v oblasti účetnictví; pečlivost flexibilita samostatnost; zkušenosti s vedením menšího kolektivu výhodou; znalost problematiky a zkušenosti v oblasti internetového obchodování výhodou. NABÍZÍME: různorodou a zajímavou práci; motivační systém odměňování a zaměstnaneckých výhod; příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv; příležitosti pro osobní růst a kariérový rozvoj; jistotu a zázemí stabilní prosperující firmy. Místo výkonu práce: Chrudim. Nabízená mzda: 18.000 Kč (nástup) – 24.000 Kč. Předpokládaný nástup 4 2011. Životopisy zasílejte na tejnecka@vivantis.cz do 31.1.2011.

Směnost: Pružná pracovní doba
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 18000- 24000 Kč
Datum nástupu: 01.04.2011

Firma: VIVANTIS a.s.
Ulice: Školní náměstí 14
Obec: Chrudim
Kontaktní telefon: +420 467 070 104,775 870 104
Kontaktní e-mail:tejnecka@vivantis.cz
Kontaktní osoba Kristýna Tejnecká