inzerce dětské potřeby

Obchodní zástupci

Náplň práce: akvizice nových zákazníků v oblasti turismu vyhledávání zajímavých služeb ubytování letenky rekreační a poznávací pobyty uzavírání smluv dohled a kontrola plnění smluvních závazků péče o získané zákazníky tvorba reportů Koho hledáme: prokazatelné úspěchy v získávání nových zákazníků min. 2 roky praxe v obchodu zkušenosti a kontakty v oblasti turismu samostatnost zodpovědnost cílevědomost dynamičnost pečlivost nadšení pro věc umění zvládat vytížení a stres velmi dobré komunikačních schopnosti a vystupování min. SŠ vzdělání znalost práce s PC (MS Office) a uživatelská znalost internetu časová flexibilita možnost nástupu okamžitě Co nabízíme: práci v nejrychleji rostoucím odvětví prodeje on line různorodou práci zkušený mladý tým zajímavé finanční ohodnocení + měsíční bonusy práce v oboru a pro společnost s obrovským potenciálem. V případě zájmu o tuto pozici kontaktujte nás telefonicky pro sjednání osobní schůzky přijímacímu pohovoru: p. Milan Černický tel. 737 239 512

Směnost: Pružná pracovní doba
Vzdělání: ÚSV
Pracovní úvazek: Plný
plat: 10000 Kč
Datum nástupu: 02.03.2011

Firma: P A R P E T , s.r.o.
Obec: Chrudim
Kontaktní telefon: +420 737 239 512
Kontaktní osoba Milan Černický