inzerce dětské potřeby

Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací

Náplň práce: •Podíl na tvorbě koncepční analýzy obchodní nabídky analýzy rizik. •Jednání se zákazníkem při analýze požadavků. Specifikace a řízení změn. •Tvorba logického konceptu a detailního návrhu systému aplikace. •Tvorba analytických dokumentů modelů (diagramů) a projektové dokumentace. •Modely požadavků komponent procesů užití tříd stavů rozhraní a nasazení. •Příprava zadání pro programátory řízení vývojových prací menšího týmu. •Účast při testování a přípravě testovacích dat a scénářů. •Interní prezentace a oponentury analytických návrhů. •Školení klíčových uživatelů zákazníka. •Aktivní získávání a efektivní sdílení znalostí své role a domény. Požadujeme: •Praxe na obdobné pozici (viz Náplň práce) minimálně 2 roky podmínkou. •Velmi dobrá znalost notace UML a BPML podmínkou. •Praktická znalost SW Enterprise Architect případně podobného produktu. •Návrh řešení modelováním s důrazem na procesy užití třídy. •Výborná znalost gramatiky českého jazyka a vysoká úroveň autorských textů podmínkou. •Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti. •Schopnost rozlišit různé úrovně abstrakce systémové a tvůrčí myšlení. •Aktivní znalost AJ samostatnost a kreativita zodpovědnost a spolehlivost. • a další. Podrobněji viz www.ders.cz v sekci Práce v DERSu.

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSV
Pracovní úvazek: Plný
plat: 18000- 25000 Kč
Datum nástupu: 01.08.2011

Firma: DERS, s.r.o.
Ulice: Morávkova 1254
Obec: Praha
Kontaktní telefon: +420 495 513 983
Kontaktní e-mail:ders@ders.cz
Kontaktní osoba Lucie Beranová
Práce je vhodná pro absolventy SŠ.