inzerce dětské potřeby

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Náplň práce: Zajištění chodu infrastruktury zálohování údržba optimalizace obnova a plánování rozvoje. Instalace a správa: sítě servery (Linux) disková pole virtualizace (KVM VMware) databáze (Oracle). Aktivní monitorování stavu infrastruktury běhu systémů a aplikací (interních i klientů). Podíl na projektech externích klientů: návrh testování tvorba produktové dokumentace. Klientský servis: dálková správa a monitorování konfigurace a konzultace v místě. Bezpečnost: analýza rizik prevence a opatření pro oblast infrastruktury. Podíl na zlepšování interních procesů a metodik. Požadujeme: Praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky. Výborná znalost OS Linux(RedHat Centos) podmínkou.Praktická zkušenost s Apache Iptables Bash podmínkou. Praktická zkušenost s instalací a správou DB Oracle alespoň základy PL SQL. Praktická znalost síťových technologií (IPv6 switching routing Cisco). Technická znalost AJ orientační znalost notace UML a BPML. Orientace na výsledek samostatnost zodpovědnost a spolehlivost. Schopnost konstruktivní týmové spolupráce ochota učit se a přijímat změny. Podrobněji viz www.ders.cz sekce Práce v DERSu.

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 25000- 40000 Kč
Datum nástupu: 01.08.2011

Firma: DERS, s.r.o.
Ulice: Polákova 737
Obec: Hradec Králové
Kontaktní telefon: +420 495 513 983
Kontaktní e-mail:ders@ders.cz
Kontaktní osoba Lucie Beranová