inzerce dětské potřeby

Účetní všeobecní

ÚČETNÍ NÁPLŇ PRÁCE: samostatné úplné vedení účetnictví v malé společnosti (vyjma mzdové agendy) příprava měsíčního přiznání k DPH + souhrnné hlášení vedení agendy přijatých faktur vydaných faktur pokladny banky majetku (odpisy) leasingové smlouvy účtování skladových operací interních dokladů ostatní pohledávky a závazky spolupráce s ostatními odděleními společnosti komunikace s dodavateli odběrateli bankou a ostatním okolím společnosti v rámci odpovědnosti vedení účetnictví příprava podkladů pro audit účetní závěrku a pro sestavení daňového přiznání pozice účetní je metodicky a odborně řízena finančním manažerem POŽADUJEME: dokončené SŠ vzdělání prokazatelnou praxi a znalost vedení účetnictví v souvislostech kvalitativně požadujeme široký rozsah znalostí pro prozatím malý počet účetních operací za 1 měsíc ochodu naučit se vést účetnictví podle ČÚS ale v prostředí mezinárodní společnosti otevřenou mysl a flexibilitu základní znalost AJ je výhodou ne podmínkou NABÍZÍME: rozvržení pracovní doby dle dohody aktivní zaškolení a další vzdělávání zajímavou práci s možností odborného a profesního růstu PP na dobu určitou 1 rok (v případě vzájemné spokojenosti může být prodloužena na dobu neurčitou) zkrácený úvazek 24hod týdně nástup možný ihned. V případě zájmu o tuto pracovní pozici nám posílejte prosím svůj životopis a motivační dopis.

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Zkrácený
plat: 9000- 11500 Kč
Datum nástupu: 31.05.2012

Firma: Prodock s.r.o.
Ulice: Turkova 1338
Obec: Nový Bydžov
Kontaktní telefon: +420 495 490 529,775 556 263
Kontaktní e-mail:t.dosoudil@prodock.cz
Kontaktní osoba Tomáš Dosoudil