Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři

Náplň práce: • Vývoj nových plastových a plechových dílů a sestav pro sériovou a nízkonákladovou výrobu pro oblast komunikačních zařízení a zařízení zabezpečujících ochranu zdraví • Zapracování změn v konstrukční dokumentaci výrobků • Proaktivní spolupráce s kolegy v mezinárodním vývojovém týmu (elektroinženýr technický autor vedoucí oddělení výkresové dokumentace) • Spolupráce s výrobním inženýrem z oddělení výroby při zavádění nových výrobků do výroby a podpoře stávajících produktů • Spolupráce a komunikace s dodavateli mechanických dílů • Konstrukční práce v Pro E • Převod existující dokumentace z jiných systémů do Pro E • Správa výrobní 3D 2D dokumentace nově vyvinutých výrobků Požadavky: • VŠ konstrukčního strojního oboru • Pokročilé zkušenosti z praxe (5 8 let) • Přehled o technologiích používaných ve strojírenství • Znalost Pro E • Dobrá znalost a orientace v technické dokumentaci • Tvůrčí přístup v řešení technických návrhů • Schopnosti rychle se učit novým věcem a silná orientace na práci v týmu • Aktivní znalost anglického jazyka (německý jazyk výhoda) • zkušenosti z mechatroniky výhodou

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 25000 Kč
Datum nástupu: 26.06.2011

Firma: B:TECH, a. s.
Ulice: U Borové 69
Obec: Havlíčkův Brod
Kontaktní telefon: +420 602 368 906
Kontaktní osoba Lenka Valová