Ostatní odborní pracovníci v galeriích, muzeích a knihovnách

B 05 Pracovní náplň: zpracování a naplňování koncepce galerie dramaturgie a zajišťování výstavní činnosti příprava a zajišťování výukových programů pro veřejnost. Požadavky: • vzdelání SŠ vyšší odborné nebo VŠ uměleckého směru zaměření na výtvarné umění výhodou praxe v oboru vítána • ochota k dalšímu vzdělávání v oboru činnosti • aktivní znalost anglického jazyka znalost polského jazyka výhodou • dobrá znalost práce na počítaci (Word Excel Outlook) • schopnost a nutnost samostatného jednání (samostatné řešení úkolů) a rozhodování • organizační schopnosti schopnost samostatně vytvářet koncepce v oboru své působnosti • časová flexibilita • morální a trestní bezúhonnost • obecně spolehlivost a pracovitost dobré komunikační schopnosti odpovědnost a preciznost řidičský průkaz skupiny B Nabízíme: • možnost budovat zcela nové pojetí výstavního prostoru • kreativní práci a prostor pro seberealizaci Lhůta doručení prihlášek: 25. listopadu 2011 do 18 hodin na přihlášky doručené po tomto termínu nebude brán zřetel. Písemná přihláška musí obsahovat tyto náležitosti: Jméno příjmení a titul uchazeče datum a místo narození státní příslušnost místo trvalého pobytu číslo občanského průkazu adresa pro doručování č.telefonu datum a podpis uchazeče. K přihlášce připojte: • Návrh na koncepci činnosti městské galerie. • Strukturovaný životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech. • Kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání. • Čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti (výpis z rejstříku trestů bude požadován pouze po vybraném uchazeči ce). Přihlášky s požadovanými doklady zašlete na adresu: Městská knihovna Třinec p.o. Lidická 541 739 61 Třinec obálku označte heslem „výběrové řízení“. Upozornění: Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení duvodu kdykoli v jeho průběhu nebo nevybrat žádného uchazeče. Rozhodnutí výběrové komise bude uchazečům oznámeno emailem popř. telefonicky. Podáním přihlášky uchazeč souhlasí s tím že zadavatel bude pro potřeby výběrového řízení nakládat s jeho osobními údaji. Další informace: Martina Wolna tel. 776 334 278 email: reditelka@knih trinec.cz.

Směnost: Pružná pracovní doba
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 12550- 18890 Kč
Datum nástupu: 02.01.2012

Firma: Městská knihovna Třinec
Ulice: Lidická 541
Obec: Třinec
Kontaktní telefon: +420 776 334 278
Kontaktní e-mail:reditelka@knih-trinec.cz
Kontaktní osoba Martina Wolna
Práce je vhodná pro absolventy SŠ.