Ostatní specialisté v oblasti průmyslového inženýrství a v příbuzných oblastech

Pracovní náplň: studie řešitelnosti komplexních systémů kryogenních zařízení podklady pro zavádění nových výrobků zajištění předběžných procesních a pevnostních výpočtů zpracování předběžných konstrukčních návrhů a kusovníků nových výrobků příprava technických částí nabídek pro zákazníky shromažďování a analýzy informací z trhu sledování příležitostí a analýza rizik při implementaci nových výrobků spolupráce při vytváření národních a mezinárodních technických norem. Požadavky: absolvent VŠ strojní specializace procesní technika chlazení tepelná technika chemické a potravinářské stroje energetika a příbuzné obory praxe maximálně 5 let uživatelská znalost práce na PC komunikativní znalost angličtiny pečlivost samostatnost časová flexibilita analytické myšlení a systematický způsob práce. Mohou se předběžně hlásit i předpokládaní absolventi roku 2012. Výhodou: znalost dalšího cizího jazyka. Zaměstnavatel nabízí: zajímavou a perspektivní práci v rámci nadnárodní společnosti přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí odpovídající finanční ohodnocení mobilní telefon notebook příspěvek na penzijní připojištění 5 týdnů dovolené možnost závodního stravování včetně příspěvku na stravování podporu prohlubování kvalifikace včetně jazykových kurzů. Kontaktní osoba: Mgr. Doubravová tel. 412 507 525 e mail jana.doubravova@chart ind.com. Uchazeči s vystavenou doporučenkou budou zaměstnavatele kontaktovat osobně mezi 10. a 11. hodinou (telefonicky je možné domluvit i jinou dobu). Ostatní zájemci mohou zaměstnavatele kontaktovat telefonicky nebo e mailem případně také osobně.

Směnost: Pružná pracovní doba
Vzdělání: Vysokoškolské
Pracovní úvazek: Plný
plat: 25000- 27000 Kč
Datum nástupu: 01.05.2012

Firma: Chart Ferox, a.s.
Ulice: Ústecká 1335
Obec: Děčín
Kontaktní telefon: +420 412 507 525
Kontaktní osoba Jana Doubravová
Práce je vhodná pro absolventy VŠ.